+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Важливий крок для навігації по внутрішніх водних шляхах

Важливий крок для навігації по внутрішніх водних шляхах

Wärtsilä Voyage, світовий лідер у сфері розумних технологій та комплексних рішень для морських організацій, суден та навчання. Завдяки сімейству навігаційних тренажерів Navi-Trainer Pro компанія робить значний внесок у галузь навігації по внутрішніх водних шляхах і відповідає цілям Європейського комітету з розробки стандартів у сфері внутрішнього водного плавання (CESNI).

Тренажерні системи націлені на вирішення наступних задач  

- Навчання та підготовка - Симулятори призначений для навчання капітанів та екіпажів навігації по внутрішніх водних шляхах, сприяє розвитку необхідних навичок, застосуванню оптимальних методів управління судном та здатності адекватно реагувати на різні сценарії.

Екологічна ефективність - Симулятори дозволяють імітувати різноманітні умови плавання, включаючи екологічні аспекти. Це дозволяє капітанам навчатися керувати суднами таким чином, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище, зменшуючи викиди забруднюючих речовин та вуглецевий слід.

Безпека - Симулятори забезпечують безризикове навчальне середовище, гарантуючи безпеку суден, екіпажів та навколишнього середовища. Це істотно сприяє підвищенню стандартів безпеки навігації по внутрішніх водних шляхах.

Дотримання стандартів - У відповідності з зусиллями CESNI щодо спрощення процедур у регулюванні навігації по внутрішніх водних шляхах, тренажерний комплекс навчає навігаторів відповідно до останніх стандартів та вимог.

Клас для навчання та дебріфінгу. Місце інструктора.

Клас для навчання та дебріфінгу. Місце інструктора.

Завдяки інноваціям, які компанія Wärtsilä Voyage впроваджує у свої тренажерні системи, та дотриманню останніх рекомендацій з судноплавства по внутрішніх водних шляхах, тренажерний центр у місті Дуйсбурґ пройшов сертифікацію від представників CESNI наприкінці 2023 р. Цей тренажерний комплекс збудований на замовлення міської влади розташовано на двох локаціях і дозволяє проводити навчання і підвищення кваліфікації для морських робітників.

Робоче місце. Ергономічна схема

Робоче місце. Ергономічна схема

Про CESNI

Заснований у 2015 році, CESNI присвячений прийняттю технічних стандартів у різних секторах, особливо що стосується суден, екіпажу та інформаційних технологій. Комітет об’єднує експертів з держав-членів Європейського Союзу, Центральної комісії з навігації на Рейні (CCNR) та міжнародних організацій, просуваючи вперед безпеку та ефективність внутрішнього водного плавання в Європі.

Основні завдання CESNI включають:

Технічні вимоги: Оновлення списків схвалених апаратів та обладнання, органів, відповідальних за видачу сертифікатів суден внутрішнього плавання, установчих компаній та технічних служб.

Професійні кваліфікації: Регулювання професійних вимог до працівників у сфері внутрішнього водного плавання.

Інформаційні технології: Розробка стандартів в галузі інформаційних технологій для суден та екіпажу.

CESNI об’єднує експертів з держав-членів Європейського союзу, Центральної комісії з рейнської навігації (CCNR) та представників міжнародних організацій, зацікавлених у внутрішньому водному плаванні. Це важлива ініціатива для забезпечення безпеки та ефективності внутрішнього водного плавання в Європі.

Для отримання додаткової інформації про Wärtsilä та CESNI, будь ласка, відвідайте веб-сайт Wärtsilä та веб-сайт CESNI

Додаткова інформація про тренажери за наступним посиланням на нашому сайті.