+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Тренажер машинного відділення Wärtsilä (ERS TechSim) 

Тренажер машинного відділення Wärtsilä (ERS TechSim) призначений для навчання і оцінки компетентності персоналу машинного відділення, включаючи других і головних механіків, офіцерів, відповідальних за машинну вахту, і керівників машинної вахти.
ERS TechSim надає детальну копію суднових систем та імітує механізми і відсіки машинного відділення. Версія ERS TechSim була розроблена для інженерно-технічного персоналу і надає практичний досвід несення вахти, усунення несправностей та управління ресурсами. Цей симулятор ідеально підходить для навчальних центрів, академій, державних органів, судноплавних компаній і крюїнгових агентств.
Основні переваги● Ознайомлення з обладнанням машинного відділення. ● Розташування систем і блок-схеми. ● Система управління та автоматизації. ● Сигналізація і система безпеки. ● Спостереження та усунення несправностей. ● Контроль викидів і управління паливною економічністю. ● Управління ресурсом судна. 
Ключові особливості
Для слухачів: ● Дизельна енергетична установка судна. ● Суднова електроенергетична установка. ● Допоміжні системи та механізми. ● Імітація звуку роботи механізмів.● Системи сигналізації з блоком звукової та візуальної сигналізації. ● 3D візуалізація.   Для інструкторів: ● Редактор вправ для створення та редагування вправ. ● Брифінг для слухачів. ● Онлайн-моніторинг та запис роботи слухачів. ● Функція підбиття підсумків для відображення та аналізу записаних вправ. ● Розширені можливості для друку даних вправ. ● Система оцінювання та аналізу роботи електронного тьютора  ● Інтегрована система комунікації.