ECDIS
Система ECDIS крім власне електронних навігаційних карт (ЕНК) відображає інформацію про місцезнаходження судна, що визначається за даними Глобальних супутникових навігаційних систем – ГНСС (ГЛОНАСС, GPS, Galileo), а також безліч інших навігаційних параметрів та даних (мети АІС та САРП, швидкість відносна та абсолютна, магнітний і гірокомпасний курси, швидкість і напрям вітру і т.д.).
Група "Транзас" пропонує широкий спектр рішень на базі ECDIS, розроблених відповідно до вимог міжнародних та національних стандартів. ECDIS можуть використовуватися як самодостатні ізольовані системи, а також як частина Інтегрованої навігаційної системи або Багатофункціонального дисплея (МФД), що об'єднує в одній робочій станції радар, систему навігаційної інформації (коннінг-дисплей), систему відстеження тривог і систему TrackControl.
ECDIS виробництва Групи "Транзас" надають широкі можливості адаптації під конкретні вимоги замовника.
Комплектації ECDIS: Стандарт/Стандарт+ – Premium/Premium+
Кожна система містить певний набір ретельно підібраних стандартних функцій з можливістю розширення апаратного та програмного забезпечення.
Переваги
ECDIS виробництва Групи "Транзас" першою у світі отримала міжнародний сертифікат схвалення типу;
Вся необхідна інформація надається у простому та зручному вигляді;
Найтехнологічніше насичена система ECDIS на ринку;
Гнучка конфігурація;
4 рівні комплектацій системи, що відповідають потребам усіх типів користувачів;
Широка функціональність та високий рівень інтеграції;
Інтуїтивний графічний інтерфейс користувача (GUI).
Поодинока станція ECDIS Navi-Sailor 4000

Система ECDIS Navi-Sailor 4000 спроектована у повній відповідності до останніх стандартів та резолюцій IMO, IHO та IEC. ECDIS NS 4000 – це навігаційно-інформаційна система, що відображає дані, що надходять від навігаційних датчиків на електронній карті навігації.
Система розроблена для забезпечення судноводія інформацією під час планування маршруту та контролю його проходження. Поєднання всіх даних на єдиному дисплеї дозволяє досягти високого рівня оцінки навігаційної обстановки та прийняття рішень безпосередньо на борту судна. Використання конфігурації з одиночною робочою станцією потребує наявності всіх карток у паперовому вигляді як дублюючий засіб відповідно до вимог Конвенції.
Подвійна станція ECDIS Navi-Sailor 4000
Конфігурація подвійна станції системи ECDIS, коли одна з робочих станцій є основний, а друга – резервної, відповідає міжнародним вимогам про обов'язкове сертифікацію ECDIS. У разі відмови основної робочої станції резервна автоматично бере на себе функції основної відповідно до процедури ECDIS щодо забезпечення резервного джерела даних.
Станція планування переходу ECDIS Navi-Sailor 4000 "Back of the Bridge"
Станція планування переходу ECDIS NS 4000 "Back of the Bridge" розроблена на основі моноблоку з 24-дюймовим монітором та трекболом. Вона включає систему Navi-Planner, що дозволяє проводити планування маршруту (опція Advanced planning) і ПЗ ECDIS. За наявності інтеграції з обов'язковими датчиками (GNSS, Gyro, Log) система може використовуватися як третя резервна станція ECDIS. NS "Back of the Bridge" може бути використана в комбінації як зі стандартним багатофункціональним дисплеєм ECDIS NS 4000 Standard, так і з МФД класу Premium.
Додаткові датчики ECDIS
Додаткові датчики та інформаційні системи можуть бути підключені як
безпосередньо до порту NMEA, так і через блок збору даних - Data Collector Unit (DCU) і відображатися в інтерфейсі користувача системи Navi-Sailor.
Документы
Отзывы

Отзывов нет.

Написать отзыв

* - Обов'язково