Navi-Planner 4000
Система Navi-Planner 4000 встановлює новий стандарт безпечної та ефективної попередньої прокладки та виконання плану на маршрут. Це інноваційне рішення від Transas надає єдину точку доступу до всієї необхідної інформації на будь-якому етапі процесу судноводіння. Система Navi-Planner 4000 відповідає вимогам резолюцій IMO 1.916(22) – Посібник із реєстрації подій, пов'язаних з навігацією, та IMO A.893(21) – Посібник із планування рейсу.
Функціональність
Система Navi-Planner 4000 – це, перш за все, потужний додаток обробки електронних карток на ринку ЕКНІС, а також набір баз даних, додатків та сервісів, необхідних при виконанні попередньої прокладки. Система підходить як для використання на судні як дублюючий додаток, так і для застосування на березі як адміністративний інструмент. Програмне забезпечення Navi-Planner 4000 створює план подорожі на основі електронного редактора курсу, що включає:
Попереднє прокладання від порту до порту;
Автоматичне попереднє прокладання;
Контроль глибини під кілем та просвіту проходу під мостами;
Перевірка попередньо прокладання на предмет навігаційних небезпек та інформування про знайдені небезпеки;
Автоматичний розрахунок опорних точок;
Точки надання доповідей з радіо;
Списки карток ENC та SENC для паперових та електронних карток;
Детальні звіти про попереднє прокладання;
Експорт/імпорт попередньої прокладки;
Інтеграція із системою Navi-Sailor 4000 ЕКНІС;
Можливість отримання онлайн коректури паперових карт та повідомлень від компанії Thomas Gunn Technologies.
Переваги

Це найшвидший і найпотужніший додаток обробки карт на ринку;
Містить усі необхідні інструменти попередньої прокладки;
Усі цифрові дані керуються в одному додатку;
Вбудована корекція паперових карт та сповіщень;
Створення повного плану маршруту, від порту до порту і зажадав від причалу до причалу;
Широко розвинена співпраця з клієнтами та відповідальними відомствами;
Призначена для підтримки процедур ISM та управління судном.
Швидкий маршрут з таблицями відстаней з точки А до точки В через точку С
Таблиці «З точки А до точки В через точку С» [AtoBviaC distance tables] – це унікальний та потужний інструмент виконання базової попередньої прокладки (створення маршрутів). Розраховані маршрути засновані на таблицях морських дистанцій [BP Distance Table] і можуть застосовуватися для швидкого розрахунку відстаней, при виборі карт електронних карт формату (S)ENC для їх подальшого придбання, а також як основа детального виконання попередньої прокладки та подальшого створення плану на рейс при допомоги Navi-Planner.
Таблиці «З точки А до точки В через точку С» містять тисячі альтернативних маршрутів та набір правил побудови маршруту, які може використовувати штурман при заданні умов розрахунку маршруту.

Погодна функціональність
Погодна функціональність програмного забезпечення Navi-Planner є засобом забезпечення судноводія інструментом прийняття оптимального рішення щодо планування маршруту з урахуванням погодних умов.
Переваги планування маршруту з урахуванням погоди є очевидними:
Оптимізація швидкості та витрати палива;
Забезпечення безпеки мореплавання, екіпажу судна та вантажу, що перевозиться;
Інформованість про погодні умови найближчими днями;
зниження витрат на отримання метеорологічних даних перед виходом у море;
Зниження обсягу адміністративної роботи на борту та в офісі.
Дані про погоду надходять з Meteo Consult, метеорологічної служби, яка готує набір точної інформації про погоду в океанічних регіонах та прибережних водах.
Дані включають тиск повітря, прогнози вітру та хвиль, а також прогнози тропічних циклонів, температур, атмосферних опадів, кордонів льоду та багато інших.
Замовлення та керування картами
Група «Транзас» пропонує унікальний спосіб замовлення та обробки карток за допомогою програми Navi-Planner. Ви можете або заздалегідь замовити потрібні Вам карти або скористатися системою Pay as you sail (PAYS). Якщо Ви попередньо замовляєте карти, то набір карток для замовлення можна легко завантажити виходячи із запланованого маршруту або за допомогою функції автоматичної попередньої прокладки «З точки А до точки В через точку С». Оператор програми Navi-Planner може вибрати, чи хоче він отримати лише ліцензії на використання карт або самі карти з сервера. Під час підготовки замовлення можна вибрати термін ліцензії та система покаже приблизну вартість замовлення.
Як тільки Ви отримали та встановили карти, програма Navi-Planner покаже рядок статусу та синхронізує дані з усіма робочими станціями у мережі.
Якщо Ви вирішите скористатися системою PAYS, то буде використано ліцензію на всі доступні за системою карти форматів SENC та ENC, а оплата стягуватиметься лише за картки, що були використані при навігації.
Отзывы

Отзывов нет.

Написать отзыв

* - Обов'язково