SAAB R60 VDES Base Station

SAAB R60 VDES Base Station
Берегове обладнання автоматичної ідентифікаційної системи SAAB R60 VDES Base station призначене для моніторингу суден, завдання в зоні відповідальності необхідних режимів роботи суднових АІС класу А, В та засобів навігаційного обладнання (AtoN).
Відповідно до вимог Міжнародної конвенції SOLAS-74 (глава V «Безпека мореплавання») всі судна водотоннажністю понад 300 тонн повинні бути обладнані апаратурою АІС. Судна внутрішніх водних шляхів можуть бути оснащені апаратурою на базі АІС класу А або класу «SO». Апаратура класу В з технологією CS згідно з Резолюцією № 63 ЄЕК встановлюється на прогулянкові катери (яхти).
Берегове обладнання АІС має доступ до VDL у режимі FATDMA та RATDMA згідно з рекомендаціями ITU-R M.1371-4, IALA A-124 та стандартом IEC 62320-1 і може працювати: як у незалежному, так і залежному режимах; як самостійно, і у дубльованої конфігурації; як автономно у режимі ретрансляції, і у сполученому режимі: БС + ретранслятор.
Базова станція SAAB R60 VDES Base station може використовуватися як сенсор АІС у берегових системах забезпечення безпеки мореплавання на морських акваторіях та внутрішніх водних шляхах.
Станція повністю сумісна із програмними комплексами СУДС (Navi-Harbour), мережами АІС (Transas AIS Network, TrAN Viewer) та іншими системами виробництва Групи "Транзас".
Функціональність
Берегове обладнання АІС виконує такі функції:
автоматична ідентифікація судів;
передача координат та UTC (повідомлення 4);
видача даних (VDM), прийнятих з радіоканалу від об'єктів АІС для відображення на ПК (або дисплеї АІС);
управління режимами роботи суднових АІС класу А та В, АІС засобів навігаційного обладнання (задає повідомленнями 22 та 23: регіон, частоти, потужність випромінювання, слоти, інтервали передач повідомлень 1, 18, 21);
передача інформації від імені АtоN (віртуальних та синтетичних);
обмін даними з іншими об'єктами АІС відповідно до встановлених стандартів;
передача та прийом бінарних повідомлень (6, 8, 25, 26), повідомлень щодо безпеки плавання (12,14), прийом повідомлення 9 від повітряних суден (SAR);
видача інформації про працездатність та режим роботи обладнання;
передача диференціальних поправок ГЛОНАСС/GPS у каналі УКХ (повідомлення 17);
передача метеорологічних даних (опція);
передача даних про цілі, не обладнані АІС;
ретрансляція заданих повідомлень (1, 2, 3, 15, 16, 18, 25, 26);
видача команди АІС класу А передавати повідомлення 27 у супутникових каналах 75 та 76 у зоні дії берегового обладнання.

Документы
Скачать SAAB R60 VDES Base Station
Отзывы

Отзывов нет.

Написать отзыв

* - Обов'язково