+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

ECDIS

ЕКНІС Wärtsilä Navi-Sailor - перший вибір більшості палубних офіцерів і моряків - використовує цілісний підхід, перетворюючи дані в засоби підтримки прийняття рішень, починаючи від розширеної ситуаційної обізнаності і закінчуючи повністю автоматизованим плануванням рейсу.

Wärtsilä Navi-Sailor 4000 ECDIS поставляється з програмним забезпеченням Navi-Planner і включає наше новітнє, перспективне рішення зі спеціалізованим і сертифікованим обладнанням. Як програмне, так і апаратне забезпечення були розроблені для легкого оновлення до підключеної ЕКНІС і перетворення її в повністю обладнану систему управління флотом.

Конфігурація також включає Wärtsilä Navi-Sailor 4000 ECS, навігаційне програмне забезпечення, яке відображає повну інформацію про місцезнаходження з навігаційних датчиків на електронних навігаційних картах, щоб допомогти у плануванні та моніторингу маршрутів. Воно базується на офіційному програмному забезпеченні ECDIS, що відповідає останнім правилам IMO для ECDIS, забезпечуючи стандартизований підхід до навігації. Navi-Sailor 4000 ECS поставляється з комп'ютером, сертифікованим для морських умов, який може витримувати рух і вібрації на борту судна, що забезпечує надійність і працездатність системи.

Основні переваги
Інтуїтивно зрозуміле та вдосконалене планування маршруту забезпечує безпечну та ефективну навігацію.
Моніторинг в режимі реального часу дозволяє відстежувати глобальні моделі плавання, враховувати погоду, течії, специфічні для судна потреби в енергії та будувати профіль швидкості судна в залежності від витрати палива, оптимізувати маршрут та зменшити витрати.
Wärtsilä TADS надає офіційні дані карт у вашу ECDIS (див. додаткову інформацію).
Легке оновлення до навігаційного радара та навігаційної навігації
Готовність до майбутнього з можливістю повної інтеграції з Wärtsilä Fleet Operations Solution.
Надійна кібербезпека, віддалене оновлення та обслуговування.
Ключові особливості
Включає в себе інструмент планування рейсів Navi-Planner.
Готовий до оновлення до підключеної ECDIS, інтеграції з NAVTEX.
Готовий до роботи з пакетами карт і даних.
Всі аксесуари для установки включені.
Щорічна угода про підтримку (ASA) для поліпшення часу безвідмовної роботи завдяки віддаленому доступу, знижує витрати на обслуговування, одночасно підтримуючи екіпаж на борту судна за допомогою віртуального сервісного інженера.
Відповідає останнім нормам IMO для ECDIS.
Глобальна мережа для обслуговування та постачання запасних частин.
Онлайн та офлайн навчання по всьому світу.