+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Navi-Conning

Navi-Conning - це програмно-апаратний комплекс, створений з метою обробки та запису параметрів, що надходять через різні канали від зовнішніх джерел інформації.
Функціональність
Обробка та відображення на одному екрані інформації, що надходить від зовнішніх датчиків;Прийом інформації у цифровому та аналоговому форматах;Можливість розробки індивідуального відображення інформації на дисплеї;Розширювана база даних одиниць виміру;Вбудована функція записування.
Відображувана інформація
Стандартна система Navi-Conning 3000 передбачає чотири базові режими перегляду:поточні координати судна, курс, швидкість;положення пера керма, репітер телеграфу та ін;стан навігаційних вогнів;показання ехолота, дані про вітер і маршрут.
Переваги
Основний екран, а також можливість розробки індивідуального екрану на замовлення;Розширювана база даних різних одиниць виміру;Вбудована функція записування.
Система Navi-Conning обробляє дані, що передаються як у коді ASCII, так і в бінарному форматі. Система підтримує такі формати обміну даними та їх версії:NMEA (ver. 2.1, 3.0, 3.01); робота з цим протоколом здійснюється через послідовні порти типу RS232 та віртуальні порти;Бінарний формат АЦП WAGO; Робота з цим протоколом здійснюється через послідовні порти. Бінарний формат для інтерфейсу Navi-Sailor версій 3. XX; 4. XX/2400 через локальну мережу.Дані, оброблені системою Navi-Conning 3000, можна вивести на зовнішній пристрій у форматі NMEA (ver. 2.1, 3.0, 3.01).Панель тривожної сигналізаціїПанель тривожної сигналізації (Alarm Station) призначена для отримання, обробки та відображення сигналів тривоги та попереджень, що надходять від різних джерел, а також їх підтвердження відповідно до вимог:Lloyd's register 2003, NAV1 IBS;DNV RULES FOR CLASSIFICATION OF SHIPS, NAUT-AW;Панель тривожної сигналізації забезпечує передачу сигналів тривоги у певні локації, а також їхнє блокування (наприклад, в режимі «Операцій у гавані»).Інтерфейси обробки сигналів тривоги:NMEA ALR-ACK;Аналоговий/Цифровий (WAGO);NS-сервер (мережевий сигнал тривоги з NS ECDIS-I версія 4.00.xx);Внутрішні сигнали тривоги (Збій зв'язку) – вибрано за замовчуванням.