+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Navi-Radar 4000

Функціональність

Попередньо розраховані вектори руху: картографічний локатор Navi-Radar 4000 виробництва Групи «Транзас» здатний вибирати потенційні цілі та миттєво надавати дані про об'єкт та траєкторію його руху ще до того, як оператор захопить ціль.
Визначення належності мети: вбудовані фільтри здатні визначати належність мети АІС та системи САРП з метою надання даних оператором даних в режимі реального часу.
Відсіювання втрачених цілей: у зонах інтенсивного руху суден основний чинник, що дозволяє уникнути зіткнення – це зосередженість. Зумовлені оператором фільтри цілей видають попередження лише за необхідності.
Програвання маневру та непряма лінія курсу: розрахунки та програвання курсу та маневру цілі допомагають офіцеру прийняти правильне рішення.
Радар карт: ефективне завантаження та відображення кількох електронних карт форматів ENC/SENC та TX 97 з можливістю відображення карт на кількох шарах одночасно з картами, створеними користувачем. Вбудоване ядро ECDIS виробництва Групи «Транзас» дозволяє легко та швидко вибирати оформлення елементів картки – у кольорі, у відтінках сірого чи контурного.
Переваги

Радіолокатор із повною підтримкою електронної картографії;
Зручний для користувача, простий та логічно структурований графічний інтерфейс роботи з багатофункціональним дисплеєм та можливість інтеграції з іншими навігаційними продуктами Групи «Транзас» – ECDIS, картографічний радіолокатор, Navi-Conning та ін.;
Повна інтеграція з багатофункціональним дисплеєм "Транзас" з можливістю гнучкого налаштування конфігурації;
Цілодобова технічна підтримка телефоном та електронною поштою, а також мережа сервісних представництв у найбільших портах світу;
Віддалена підтримка та обслуговування онлайн;
Високоефективна та гнучка комбінація з ECDIS;
Легкі в установці та недорогі оновлення;
Постачається в комплекті з електронною базою морських даних (TADS), що пропонує найкращі електронні навігаційні картки та цифрові послуги з усіх представлених на ринку;
Картографічний локатор Navi-Radar 4000 дозволяє налаштовувати відображення карт на різних шарах, що дозволяє уникнути перевантаженості зображення радара.