+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

NW-4000 VDR/SVDR

РДР NW-4000 застосовується для надійного збору та зберігання інформації рейсу, такої як стан судна, його пересування, фізичний стан, команди на містку тощо. за певний період з можливістю відтворення.
Спрощена установка, пов'язана з простим з'єднанням основних блоків пристрою за допомогою одного єдиного кабелю з герметично закритими конекторами, які дозволяють проводити з'єднання протягом 10 секунд без будь-яких інструментів, забезпечує довготривалий захист.
Можливість послідовного з'єднання додатково знижує вартість установки. Єдиний кабель передачі даних і подачі живлення зменшує кількість необхідних проводів більш ніж 50%, роблячи установку системи швидше будь-якого іншого приладу РДР.
Переваги
Відстеження даних у реальному часі: Ви можете бачити активність збереження даних РДР у реальному часі на блоці керування містком;
Зовнішній комп'ютер: якщо Ви хочете бачити програмне забезпечення у себе на екрані, Ви можете підключити зовнішній комп'ютер до мережевого порту RJ-45 на передній панелі блоку управління на містку та миттєво перевірити систему;
Запис даних на карту Compact Flash: також, у блок управління містком може бути вбудована карта Compact Flash, що дозволяє Вам завантажувати останні дані для відтворення на зовнішніх пристроях.
РДР NW-4000 швидко встановлюється та характеризується простотою обслуговування завдяки своїй гнучкій модульній структурі. Система РДР та (У)РДР NW-4000 складається з п'яти основних компонентів:
HSS Посилений сервер зберігання із захищеною пам'яттю (капсула);
PSU Блок подачі та перемикання живлення;
BCU Блок контролю та аварійної сигналізації;
WIM Модуль інтерфейсу WaveNet;
DCU Блок цифрового з'єднання.
NW-4000 РДР поставляється в комплекті з посиленою капсулою з вбудованим сервером зберігання та мережним диском.
Технологія Power over Ethernet (живлення мережним кабелем) дозволяє замінювати адаптери або інтерфейси повністю протягом 15 хвилин, просто відключивши канал, демонтувавши адаптер і знову підключивши канал. Це зменшить витрати на обслуговування на роки вперед.