+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Тренажер обробки наливних вантажів

Тренажери обробки наливних вантажів (LCHS) призначені для навчання і сертифікації членів екіпажів наливних танкерів, газовозів і терміналів, а також іншого персоналу, відповідального за безпечну обробку вантажів і роботу допоміжного обладнання.
LCHS від Wärtsilä Voyage забезпечують точну, детальну копію суднових і термінальних систем та їх відсіків. Цей тип тренажерів є ідеальним рішенням для навчальних центрів, академій, державних органів, судноплавних компаній, берегових центрів і крюїнгових агентств.
Основні переваги
● Система контролю завантаження: Об'єми танків, міцність корпусу, остійність судна, завантаження, диферент і міцність в процесі завантаження/розвантаження судна на тренажері розраховуються за допомогою модуля Load Calculator System (LCS). Це програмне забезпечення вимагається відповідно до рекомендації STCW 2010 B 1/12, i 40 (2,3).  ● Сценарії навчання з e-Tutor: Заснована на типових курсах ІМО, автоматизована система навчання та оцінки Wärtsilä Voyage, e-Tutor, допомагає слухачам вивчати різні операційні процедури та реагування на надзвичайні ситуації, автоматично оцінюючи їх ефективність і зберігаючи записи про їх результати. Це дозволяє студентам практикуватись без пильного нагляду, а інструктору уникати рутинних пояснень. ● Smart Realities: Інтерактивна функціональність, доступна як для гарнітур віртуальної реальності, так і для звичайних дисплеїв, дозволяє ознайомитися з розташуванням вантажної палуби і роботою палубного обладнання моделей LCHS (суден для перевезення сирої нафти і скрапленого газу). ● Велика бібліотека моделей суден включає всі основні газові та нафтові танкери, що використовуються у світі. Всі моделі симуляторів засновані на реальних прототипах суден і досконало відтворюють системи, щоб забезпечити детальну схему для вивчення учнями.● З баз даних симулятора можна вибрати різні типи вантажів. Операції виконуються майже для всіх видів вантажу. ● Точна математична модель дозволяє прискорювати процеси для скорочення часу навчання без погіршення реалістичності.● Гіперреалістичний графічний інтерфейс користувача забезпечує практичні навички поводження з обладнанням. Основні вузли танкера зображені у вигляді 3D-об'єктів, що показують поперечні перерізи окремих вузлів. Для відображення поточних процесів використовується комп'ютерна анімація. 
● Тренажери Wärtsilä з перевалки наливних вантажів відтворюють диспетчерську, що дозволяє всебічно вивчити компонування танкера і терміналу, включаючи його обладнання та системи, відповідно до міжнародних стандартів і вимог: ● Загальне розташування танкера та його систем. ● Обслуговування систем танкера на рівні управління. ● Контроль баластної системи судна. ● Контроль диференту, остійності і напруженості. ● Запобігання забрудненню судна нафтою. ● Володіння технологічною експлуатацією танкера. ● Контроль за навантаженням, укладанням, кріпленням і вивантаженням вантажів і догляд за ними під час рейсу.● Підтримувати морехідні якості судна, планувати і забезпечувати безпечне навантаження, укладання, кріплення, догляд під час рейсу і вивантаження вантажів. ● Управління насосними і трубопровідними системами. ● Експлуатація баласту і вантажно-розвантажувальних систем. ● Контроль диференту, остійності та навантаження. ● Управління ресурсами. ● Реагування на аварійні ситуації. ● Вжиття заходів для запобігання забрудненню навколишнього середовища. ● Взаємодія танкер-термінал: системи передачі вантажу, берегове зберігання, берегове обладнання та прилади. ● Безпечне виконання і моніторинг всіх вантажних операцій.