+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Історія

Скорочена історія компанії та наших досягнень 

Наша компанія:

ТОВ «Транзас Україна» є основним постачальником освітньої продукції Wartsila Voyage в Україні, а також виробником високотехнологічної рішень у сфері морського та річкового транспорту. Компанія «Транзас Україна» представляє високоякісну продукцію на морському ринку України з 1993 року, коли була зареєстрована як приватне підприємство, 1997 року підприємство змінило свою організаційно-правову форму на товариство з обмеженою відповідальністю. 

Основні напрямки діяльності компанії:

Згідно свідоцтва ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ №29 від 16.01.2010 компанія ТОВ «Транзас Україна» здійснює виробництво та встановлення з подальшим налаштуванням комплексів систем регулювання руху суден "Navi Traffic", електронно-навігаційних засобів на морських, річкових та риболовних а також об'єкти берегової інфраструктури.
Виконує широкий спектр робіт із встановлення, монтажу, налагодження, випробувань та технічного обслуговування засобів зв'язку та електронно-навігаційного обладнання на морських, річкових, рибальських судах, а також на берегових об'єктах.
Компанія ТОВ «Транзас Україна» спеціалізується на виробництві та послугах із встановлення спеціалізованих програмних продуктів (у тому числі тренажерних систем навчання плавскладу та лоцманів), систем моніторингу, інформаційно-розважальних комплексів.

Транзас Україна зараз:

Головний офіс ТОВ «Транзас Україна» розташований в м. Миколаїв, а також має представництва у інших портових містах України.
Для здійснення діяльності підприємство має необхідні адміністративні та виробничі приміщення, а також основні фонди. Штат ТОВ "Транзас Україна" складає близько 40 осіб.
Компанія сертифікована реєстром судноплавства України, система менеджменту якості сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001:2015.
Фахівцями «Транзас Україна» розроблені, запатентовані та успішно реалізуються системи внутрішньосудинного зв'язку та сигналізації для всіх видів морських суден.
На рахунку Конструкторського відділу підприємства понад 1000 виконаних та схвалених різними класифікаційними товариствами проектів з модернізації та обладнання експлуатованих та споруджуваних суден для суднобудівних та судноремонтних заводів, берегових об'єктів.

Наші досягнення:

ТОВ “Транзас Україна” здійснило поставку та виконує обслуговування морських тренажерних систем для навчання плавскладу у Центрі Підготовки Плавскладу Одеської Державної Морської Академії, Навчальному Центрі Українського Дунайського Пароплавства, ДП “Дельта лоцман”, Київському інституті водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, ТОВ "Центр підготовки моряків "Авант", ТОВ "Морський консалтинг та сервіс", та інших морських навчальних закладах.
ТОВ "Транзас Україна" співпрацює з суднобудівними заводами, судноплавними компаніями та морськими торговими портами України: Миколаївським МТП, Одеським МТП, МТП "Чорноморськ", Херсонським МТП, Маріупольським МТП, Бердянським МТП, ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство», АСК “Укррічфлот” та багатьма іншими підприємствами.
На береговому сервісному обслуговуванні Підприємство має понад 350 суден.