+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Тренажер буксирних та швартових операцій

Передовий буксирний тренажер ASD від Wärtsilä Voyage був розроблений у співпраці з SeaWays Consultants і забезпечує високу точність і ефективність навчання складним і ризикованим операціям. Заснована на навігаційному тренажері NTPRO 5000, система може імітувати широкий спектр операцій: від базових маневрів управління буксиром для початківців до складних методів буксирування, таких як непряме буксирування, для капітанів буксирів. Система використовує передові інструменти як для підготовки помічників судноводія, так і для професійного навчання всім видам буксирних операцій.
Основні переваги● Високоточна та економічно ефективна підготовка для всіх типів буксирів, морських та барж.● Імітація широкого спектру функцій і маневрів.● Підходить для навчання як для початківців, так і для підвищення кваліфікації капітанів буксирів.● Забезпечує як завдання з підготовки суднових помічників, так і професійну підготовку.
Можливе спільне навчання з декількома буксирними тренажерними станціями, що працюють за одним сценарієм, для забезпечення більш просунутих уроків і можливостей.
Включає в себе функції буксирування у відкритому морі:● Роботи з надання допомоги суднам● Високошвидкісне супроводження суден● Робота з різним якірним обладнанням● Переміщення нафтових вишок і платформ● Інтегрована підготовка капітана і лоцмана
Імітуються всі типи буксирів, включаючи звичайні одногвинтові буксири, звичайні двогвинтові буксири, буксири з циклоїдним приводом (Voith-Schneider) і реверсивним приводом тяги Z-drive. Може бути встановленній з реальним містком управління буксиром.