+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Тренажер GMDSS (ГМЗЛБ)TGS 5000

Тренажер GMDSS (ГМЗЛБ) TGS 5000 від Wärtsilä точно імітує реальний зв'язок між кораблями і суднами, використовуючи високореалістичні імітації наземних і супутникових систем зв'язку. Курсанти можуть ознайомитися з правильною роботою різноманітного обладнання ГМЗЛБ, як для передачі сигналів лиха, так і для загального зв'язку, оскільки програмне забезпечення імітує визнане обладнання ГМЗЛБ, вироблене компаніями S.P. Radio, Thrane&Thrane та іншими виробниками.
Інструктор може легко● Вводити різні перешкоди на обраних частотах.● Запускати і контролювати підготовлені сценарії.● Працювати в телефонному, телексному та ЦСК режимах, виконуючи функції берегового телексного або телефонного абонента, берегової радіостанції та оператора РСС.● Контролювати будь-який активний екран робочої станції слухача.● Імітувати СЧ/КХ/УВЧ зв'язок в режимах ЦИВ, телефонії та телексу, а також супутниковий зв'язок між робочими місцями (суднами) та з береговими радіостанціями для будь-якого району плавання.● Імітувати передачі інформації з безпеки мореплавства за допомогою служб SafetyNET, NAVTEX та HF NBDP.● Симулювати поширення радіохвиль, використовуючи модель радіоефіру, яка враховує діапазон частот, час доби і відстань між станціями.● Проводити пошуково-рятувальних операції з використанням радіолокатора для виявлення знаків SART, що дозволяє оперативно змінювати курс і швидкість судна.● Записувати і відтворювати радіотелефонний зв'язок.
Основні можливості● Імітація повного комплекту обладнання SAILOR 6000.● Чотири різних типи радіообладнання GMDSS виробництва S.P.Radio/ Thrane&Thrane: SAILOR 6000, SAILOR 5000, SAILOR System 4000 та SAILOR Compact 2000. Крім того, до комплекту входить УКХ-радіостанція FURUNO FM-8800S.● Електронні карти відображають бази берегових станцій, морські райони GMDSS, райони ПС і приблизні оцінки поширення радіохвиль у вибраному діапазоні частот.● Jotron AIS SART відповідно до Резолюції IMO MSC. 256 (84) як альтернатива 9 ГГц SART (з 1 січня 2010 року)● Імітація Inmarsat Fleet77, Inmarsat FBB, АІС класу А та приймача Глонасс/GPS.● Кожне робоче місце слухача може бути доповнене компактною консоллю Wärtsilä, що включає в себе реальні панелі управління приладів SAILOR Program 6000.