+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Симулятор високовольтної установки машинного відділення

Рішення Wärtsilä Voyage для навчання роботі з високовольтним обладнанням для суднових інженерів та електротехнічного навчання надає реальну апаратну установку і повнофункціональну VR-версію електрошафи. Воно розроблене спільно з фахівцями ABB з енергетичних технологій, щоб відповідати нещодавно запровадженим вимогам STCW, таким як обов'язкове навчання роботі з високовольтним обладнанням на реальному обладнанні. Вимикач сумісний з тренажерами ERS (Engine Room Simulation) 5000 TechSim.
Основні переваги● Реалістичне практичне навчання роботі з високовольтними розподільчими пристроями.  ● Розуміння безпеки як особистої відповідальності.● Планування електроенергії та роботи. ● Ідентифікація небезпек.  ● Аварійні процедури та контакти/розташування аварійного обладнання. ● Знання схем/живлення/пристроїв аварійного відключення та ізоляції. ● Ознайомлення з протоколами компанії. ● Ізоляція вимикачів в суднових електричних системах.  ● Використання високовольтного випробувального обладнання. ● Використання високовольтних засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). ● Визначення та ідентифікація стану ланцюга / умов роботи під напругою. ● Практична оцінка персоналу та призначення роботи/кваліфікації працівника.  
Основні характеристики● Справжній вимикач ABB● Станція студента-оператора ● Станція інструктора  ● Великий сенсорний екран MIMIC для навчання та демонстрації