+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Тренажер ліквідації розливів нафти

Cимулятор ліквідації аварійних розливів нафти допомагає екіпажу тренуватися в управлінні судном і обладнанням під час операцій з ліквідації аварійних розливів нафти як на судні, так і на береговому командному пункті. Персонал командного центру також може використовувати систему для навчання управлінню ресурсами, включаючи розрахунок вартості ресурсів.
Тренувальне рішення складається з двох частин, які забезпечують комплексні та реалістичні сценарії як для берегових, так і для суднових команд. Перша - це функціональність навігаційного тренажера NTPRO 5000, призначеного для підготовки екіпажу судна до ліквідації розливів нафти. Другий - симулятор управління кризовими ситуаціями PISCES II для берегової команди. Ці два модулі можуть використовуватися одночасно або незалежно.
При одночасному використанні навчальне рішення діє як спільне середовище для спільного навчання різних сторін, залучених до операції з ліквідації нафтового розливу, таких як команди на містику, палубі та береговий персонал.
● Реалістичні кризові сценарії, створені як для морських, так і для берегових команд. На модель розливу нафти впливають течії та вітер. ● Вона імітує розтікання, випаровування, диспергування, емульгування, зміну в'язкості, горіння і навіть візуальний вигляд розливу (який залежить від обсягу і типу розливу). ● Розподіл потоку нафти ретельно прораховується, на нього впливають судна, об'єкти збору нафти та інші споруди.● Реалістична реакція обладнання досягається шляхом моделювання об'єктів реагування (таких як бонові загородження) на основі даних виробників обладнання. ● Моделюється взаємодія з різними об'єктами. Наприклад, погане поводження зі стрілами може призвести до витоку.
Реалістична оцінка: Вправи враховують як ситуаційні змінні, такі як фактичний стан моря та його межі, течії та характер розливу, так і реакцію курсантів на такий сценарій, щоб визначити успіх операції.Спільне середовище дозволяє проводити спільну підготовку різних сторін, що беруть участь в операції з ліквідації нафтових розливів, таких як бригади на мостиках і палубах, а також береговий персонал.Основні можливостіНавчання екіпажу судна: Функціональність навігаційного тренажера NTPRO 5000 для тренування екіпажу судна з ліквідації розливів нафти дозволяє розвинути наступні навички:● Формування суден реагування, маневрування та комунікації.● Керування нафтовими боновими загородженнями, скімерами, бустерами та нафтовими баржами.● Три різних бустера NOFI: океанський, портовий і бустер для боротьби з течіями. Бустери можуть управлятися як двома суднами, так і одним судном за допомогою стріли з лопатями. Судна можуть розгортати скімери для збору нафти.
Моделювання об'єктів реагування базується на даних виробників обладнання. Враховуються також обмеження швидкості та стану моря, а також взаємодія з різними об'єктами.Відповідність міжнародним стандартам: NTPRO 5000 розроблений у повній відповідності до стандартів STCW (Стандарти підготовки та дипломування вахтових моряків) 2010 року, модельних курсів ІМО, Міжнародної конвенції СОЛАС (Безпека людського життя на морі) та Конвенції OPRC.