+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Тренажер операцій на внутрішніх водних шляхах

Рішення Wärtsilä Voyage для навчання на внутрішніх водних шляхах, засноване на NTPRO (Navi Trainer Professional) 5000, надає користувачам інструмент для навчання судноплавству на внутрішніх водних шляхах. Рішення базується на регіональних вимогах галузі внутрішніх водних шляхів США та Європи, та відповідає вимогам державних органів. Рішення забезпечує реалістичне навчальне середовище для підготовки екіпажів суден внутрішнього плавання.
Основні переваги● Використовуйте 25-річний досвід роботи з передовим гідродинамічним моделюванням NTPRO 6000.● Отримайте велику бібліотеку моделей суден, буксирів, барж і географічних навчальних зон для європейських і американських операторів внутрішніх водних шляхів.● Спеціальні функції для роботи шлюзів і навчання операторів шлюзів, включаючи системи швартування без допомоги рук.
Основні характеристики● Регульована по висоті рульова рубка і синя табличка на борту.● Повний контроль умов навколишнього середовища.● Апаратні конфігурації зі схваленим обладнанням для внутрішніх мостів, що забезпечує повну відповідність вимогам CESNI.● Високоточне моделювання для навчання та оцінки управління судном.● Повна механічна взаємодія між моделями, об'єктами та конструкціями.