+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Тренажер операцій у льодових умовах

Тренажер льодової навігації є частиною системи навігаційних тренажерів NTPRO (Navi Trainer Professional) 5000 Дозволяє навчати судноводінню в умовах низьких температур (нижче 0°C) та в районах, вкритих льодом. Рішення охоплює навчальні модулі для виходу в льодові та погодні умови, безпечного поводження з суднами та обладнанням у різних ситуаціях, а також зменшення ймовірності аварійних ситуацій.
Конфігурація включає в себе місток для часткових завдань і місток для повної місії. 
Основні переваги● Аналіз інформації про погоду і льодову обстановку: модулі для використання радарів і льодових карт в ECDIS під час плавання в льодових умовах.● Керування судном в холодних умовах: Оцінка ризиків налипання льоду та модулі для тренування планування плавання в районах, покритих льодом. Сюди також входять вправи для відпрацювання проходу через розбитий лід і вздовж суцільних льодових кромки. Досвід ударів об кромки льоду, роботи у відкритому паковому льоду, в ополонках і на ділянках вільної від льоду води.● Пілотування судна в різних типах і умовах льоду з використанням високоякісної візуалізації різних типів льодової поверхні, таких як нічні умови і відблиски, забезпечує максимальну реалістичність і ефективність навчання.● Слідування за криголамом: Навчання процедурам несення вахти для збереження позиції у складі конвою та підтримання протоколу зв'язку з іншими суднами та криголамом у складі конвою.● Навчання портовим операціям: Модулі, що охоплюють різні портові операції в гаванях, вкритих льодом.● Морська підготовка з управління льодовою обстановкою: Наприклад, установки в арктичному середовищі. Сюди також входить навчання морським вантажним операціям, таким як швартування до одноточечних причалів (SPM) і FPSO в льодових умовах.
Конфігурація симуляційного рішення включає● Налаштування в класі: місток з частинами завдань і повнофункціональний місток ● Дистанційне навчання за допомогою хмарної симуляції● Реалістична симуляція навколишнього середовища для відтворення умов, подібних до морських, таких як розбиття крижаних полів на менші шматки льоду, їх взаємодія один з одним, з корпусом судна та морськими установками.● Точне моделювання опору льоду з можливістю налаштування поперечного та поздовжнього опору льоду для кожної моделі судна, тертя корпусу з краєм крижаного поля та ефекту наїзду на крижане поле.● Можливість додавання намерзання льоду на надбудові корабля для зміни остійності моделі судна разом з візуальними ефектами.
Відповідність вимогам: Навчання навігації та управління судном в льодах відповідає вимогам Полярного кодексу STCW. Тренажерна система NTPRO 5000 також розроблена відповідно до вимог Конвенції IMO та стандартів DNV.