+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Тренажер рятувального судна

Тренажер рятувального судна (Survival Craft Simulation (SCS)) використовує передові технології для забезпечення широкого спектру вправ і навчальних сценаріїв, щоб допомогти курсантам навчитися і підтвердити свою кваліфікацію у виконанні завдань з симуляції рятувальних шлюпок, як того вимагають нормативні документи.
Використовуючи тренажерну установку з класом і містком для виконання часткових завдань, навчальні центри можуть надати слухачам необхідну кількість навчальних годин для вивчення процедур, а потім оцінити їхню кваліфікацію на містку для виконання часткових завдань або повної місії. Це підвищує ефективність навчання, мінімізуючи ризики нещасних випадків. Крім того, стимуляційний клас означає відсутність потреби у реальному обладнанні та менші витрати на простої і технічне обслуговування.
Основні переваги● Надійність і передбачуваність: симуляція зменшує час простою під час тренувань через проблеми з обладнанням, пов'язані з реальними рятувальними човнами і шлюпками. Вона також вимагає мінімального технічного обслуговування порівняно з реальними рятувальними шлюпками.● Економічна ефективність: симуляція вимагає менших річних витрат, ніж тренування в з реальним обладнанням, яке потребує значного обсягу технічного обслуговування.● Безпечність: тренажер дозволяє відпрацьовувати навички в безпечнішому навчальному середовищі (як на березі, так і на борту), та усуває ризик нещасних випадків.● Легко та ефективно: тренажер усуває трудомістку підготовку, необхідну для тренувань на справжній рятувальному човні та шлюпці, що вимагає багато часу. Він також не вимагає розташування на березі моря.● Комплексна підготовка та вправи: класна структура дозволяє декільком слухачам вивчати процедури індивідуально і готуватися до оцінювання частини завдання або всієї вправи.● Автоматизоване оцінювання: Тренажер пропонує автоматичне об'єктивне оцінювання, звіти про результати навчання та реєстрацію всіх подій і дій слухачів.
Функціональні можливості симулятора готують студентів до● Підготовка рятувального судна.● Запуск та посадка на рятувальну шлюпку.● Маневрування рятувальною шлюпкою для очищення корабля і повернення до місця скидання.● Підняття та укладання рятувальної шлюпки на зберігання.
Відповідність вимогам: Рішення відповідає вимогам STCW Proficiency in Survival Craft Training, обов'язковим для всіх офіцерів на борту суден SOLAS (Safety of Life at Sea).
Веде облік використання: Тренажер дозволяє оперативно збирати дані про використання тренажера.Легко інтегрується в існуючу тренажерну систему, таку як клас NTPRO (Navi Trainer Professional), місток для виконання окремих завдань або місток для виконання всієї вправи, шляхом оновлення програмного забезпечення. Крім того, він може бути встановлений як нова автономна система тренажера.