+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Рибопромисловий тренажер

Рішення Fishing Simulator призначене для навчання курсантів рибопромислових навчальних закладів основним процесам, включаючи маневрування судна та поводження з акустичними пристроями. Симулятори використовують технологію доповненої реальності для створення високореалістичної моделі тралової системи, яка враховує поведінку риби в присутності судна і включає сучасне обладнання, таке як акустичні пристрої для пошуку риби та керування тралом. Тренажери також підтримують підвищення кваліфікації досвідчених екіпажів перед рейсами та оцінку палубних офіцерів, капітанів траулерів і палубних екіпажів.
Все це дозволяє створювати вправи і тренінги з різних аспектів рибальських операцій.

Основні переваги
● Високореалістична модель: Тренажер відтворює реальні умови рибальства, враховуючи поведінку риби в присутності судна та функціонування тралових систем в цих умовах навколишнього середовища.● Навчання курсантів риболовецької академії основним процесам рибальства, маневруванню судна та роботі з акустичними пристроями.● Підготувати досвідчений екіпаж до майбутніх рейсів та оновити їхні знання.● Оцінювати кваліфікацію палубних офіцерів, капітанів тралів та палубних екіпажів для отримання відповідних ліцензій.● Проводити мережеві заняття: Тренажер може працювати в спільному середовищі з навігаційними тренажерами та тренажерами ГМЗЛБ. Це дозволяє проводити інтерактивні групові вправи під наглядом інструктора.● Дистанційне навчання: Комп'ютерне навчання дозволяє проводити індивідуальне очне або дистанційне навчання з ознайомлення з обладнанням, поновлення знань, самоперевірки та оцінки компетентності.
Основні характеристики● Повноцінна симуляція, що включає фінальну підготовку та сертифікацію.● Тралення, довгий ярусний і кошельковий лов в хороших і поганих погодних умовах, включаючи течії, хвилі, сильний шквальний вітер і т.д.● Тралення і маневрування поблизу інших суден, які також беруть участь у рибальських операціях.
● Встановлення трала на необхідний горизонт і утримання його в стійкому положенні.
● Належне калібрування і використання акустичних пристроїв для визначення положення і глибини.● Відстеження і переслідування риби, а також маневрування судном для досягнення найкращого положення знарядь лову відносно мілини і морського дна.
Відповідає всім міжнародним конвенціям і стандартам навчання, а також ІМО.