+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Тренажер служб регулювання руху суден (VTS/СРРС)

Обладнання та програмне забезпечення для імітації та навчання служб регулювання руху суден (VTS/СРРС) імітує всі основні функції СРРС і дозволяє інструкторам створювати зони з різними навігаційними ситуаціями, керувати суднами-мішенями та генерувати різні навчальні сценарії та завдання. Симуляція СРРС повністю відповідає функціональним можливостям н реальних систем СРРС, що працюють в десятках портів по всьому світу. Тренажери СРРС можуть працювати у спільному середовищі з навігаційними тренажерами та тренажерами ГМЗЛБ (Глобальної морської системи зв'язку під час лиха та для забезпечення безпеки). Це дозволяє проводити інтерактивні групові вправи під наглядом інструктора.
Тренажери відповідають і перевищують відповідні вимоги, викладені в рекомендації V-103 Міжнародної асоціації органів управління маяками (IALA - International Association of Lighthouse Authorities) щодо стандартів підготовки та сертифікації персоналу СРРС .
Стимуляційні тренінги доступні для● Повнофункціональний місток: Обладнання та програмне забезпечення тренажера імітує всі основні функції СРРС, дозволяючи інструктору створювати зони з різними навігаційними ситуаціями, керувати суднами-мішенями та генерувати різні навчальні сценарії і завдання.  ● Мережевий клас: Тренажер може працювати в спільному середовищі з навігаційними тренажерами та тренажерами GMDSS. Це дозволяє проводити інтерактивні групові вправи під наглядом інструктора.● Дистанційне навчання: Комп'ютерне навчання дозволяє проводити індивідуальне навчання на місці або дистанційно для ознайомлення з обладнанням, поновлення знань, самоперевірки та оцінки компетентності. 
Основні характеристики● Повна функціональність реального робочого місця оператора СРРС. ● Інформація про поточну змодельовану навігаційну ситуацію на основі даних радарів, карт, AIS (автоматичної ідентифікаційної системи), RDF (радіопеленгаторів) та інших даних.● Виявлення порушень місцевих правил дорожнього руху. ● Запис/відтворення: треки цілей, аудіо, дані з датчиків● Імітація відеоспостереження (Closed Circuit Television) забезпечує точне уявлення про територію, що контролюється.● 3D імітація виду з диспетчерської вежі. ● Імітація радіопеленгатора. ● Взаємозв'язок з навігаційним тренажером. 
Відповідність вимогам: Тренажери СРРС Wärtsilä відповідають і перевищують відповідні вимоги, викладені в рекомендації IALA V-103 "Стандарти підготовки та сертифікації персоналу СРРС".