+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Пристрої та обладнання компанії ELMAN S.r.l.

ТОВ Транзас Україна парезентує обладнання зв'язку від Італійської компанії ELMAN S.r.l.

Проектування та виготовлення приймально-передавального обладнання в діапазонах MF, HF, VHF та UHF були основними для компанії ELMAN S.r.l. і досі є основною частиною їхньої діяльності. З 1975 року компанія ELMAN пережила еволюцію (революцію!) систем радіозв'язку як головного героя, проходячи етапи і технології, які йшли один за одним з дивовижною швидкістю за останні 45 років: від першого «кварцового» радіообладнання з можливістю аналогової модуляції завдяки безшумній революції з технологією PLL (Phase Locked Loop) і найяскравішою революцією цифрових технологій, ELMAN S.r.l. дійшли до створення радіо трансіверів, які реалізують удосконалені мікропроцесорні системи управління та контролю з можливостями цифрової обробки сигналів (DSP) з можливістю використання різних типів модуляції як аналогових, так і цифрових. .
В компанії ELMAN S.r.l. ніколи не нехтували важливістю механічної міцності радіо обладнання, надійністю та простотою технічного обслуговування.

Додаткова информація стосовно пристроїв може бути завантажена нижче:

Сервер звязку VCS-1123Джерело живлення Depliant 124 RPS1124 Rev-2 Консоль оператору ДВЧ Depliant 123 VISus Rev-5ДВЧ радіостанція RTV-1124

Невід'ємною частиною всього сучасного виробництва радіопристроїв та радіообладнання від компанії ELMAN S.r.l є такі характеристики як:

• Архітектура, управління та контроль засновані на мікропроцесорній технології.
• Функція BITE (вбудовані протоколи само тестування), функція яка дає можливість у режимі реального часу відстежувати стан пристрою.
• Зручний інтерфейс керування та контролю.
• Прошивка зберігається в незалежній пам'яті та може оновлюватися віддалено через послідовний порт або Ethernet.
• Надзвичайна модульність з дуже високим середнім напрацюванням на відмову та низьким середнім часом відновлення.
• Декілька електричних інтерфейсів, до яких можна підключити інші системи (дистанційне керування, централізація, запис тощо).
• Корпус виготовлений з легкого сплаву та відповідає вимогам NAV або MIL щодо ударів та вібрації. Поверхні обладнання проходять електролітичну обробку.

Детальніше за посиланням на офіційному сайті ELMAN S.r.l.