+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Базова станція SAAB VDES R60 

Розумна та безпечна навігація

Базова станція VDES R60 сумісна з VDES та підтримує як традиційні AIS, так і нові канали ASM (обмін повідомленнями для конкретних застосувань). Базова станція також повністю готова до адаптації та підтримки нових каналів VDE, як визначено рекомендацією ITU VDES і керівництвом IALA для VDES. Saab була першою компанією, яка будь-коли отримала схвалення типу продукту AIS, і була піонером у розробці AIS та основним постачальником базових станцій AIS протягом багатьох років. Saab прагне залишатись в авангарді нової технології VDES. Після повного розгортання VDES забезпечить глобальне покриття через двосторонній супутниковий зв'язок, що є частиною нового стандарту.

Провідне на ринку (SDR) програмно-визначуване радіо

Базова станція R60 VDES є наступником провідної на ринку базової станції R40 AIS, яка забезпечує високу якість та стабільну роботу.

Завдяки провідному на ринку дизайну програмно-визначуваного радіозв'язку (SDR) R60 розрахований на майбутнє та моє змогу підтримуати майбутні зміни міжнародних стандартів та вимог.

Базова станція R60 відповідає директиві RED та застосовним міжнародним стандартам, таким як стандарт VDES, стандарт базової станції AIS IEC 62320-1, стандарт Aton IEC 62320-2 та стандарт повторювача AIS 62320-3. R60 є основним компонентом фізичної берегової станції AIS відповідно до визначення IALA. Його основна мета – прийом та передача даних на обладнані AIS/VDES судна, що знаходяться у зоні дії базової станції. R60 можна встановити окремо або інтегрувати в мережу.

Сумісність та надійність

Забезпечення високого ступеня надійності та доступності було ключовою метою розробки R60, внаслідок чого середній час безвідмовної роботи перевищив 100 000 годин. Крім того, R60 включає кілька портів Ethernet, щоб забезпечити повне резервування мережевих підключень і дистанційне включення і вимикання живлення базової станції.
R60 також має вбудований NTP сервер для підтримки локальної синхронізації часу для обладнання, підключеного до локальної мережі. Існує також підтримка аналізу VDL за допомогою інформації про повідомлення FSR/VSI, що надає такі подробиці, як потужність прийнятого сигналу, час прибуття та відношення сигнал/шум. R60 також підтримує керування каналами через AIS та DSC.
Кольоровий сенсорний дисплей на передній панелі дозволяє легко контролювати та настроювати пристрій. Додаткове налаштування, моніторинг та віддалене оновлення можна виконувати через вбудований веб-сервер.

Функціональна перевага

Забезпечення високого ступеня надійності та доступності було ключовою метою розробки R60. На додаток до підтримки установки з гарячим резервуванням та запису даних у локальне сховище, R60 має нові розширені функції апаратного watchdog та вбудоване дистанційне керування живленням.
Більше інформації за посиланням на офіційному сайті SAAB