+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Wärtsilä NACOS MULTIPILOT Platinum

MULTIPILOT Platinum є частиною сімейства інтегрованих систем управління судном і побудований на спільній апаратній і програмній архітектурі. Апаратне забезпечення робочої станції складається з сертифікованого для морських умов електронного блоку з декількома варіантами дисплеїв, різних функціональних клавіатур і сенсорного інтерфейсу, підключених до керованого мережевого комутатора.
MULTIPILOT робить всі ключові навігаційні програми, такі як RADARPILOT, ECDISPILOT і CONNINGPILOT, доступними з одного пристрою, гнучко конфігурованого відповідно до вимог індивідуального розташування рульової рубки. Це забезпечує інтегровану роботу нашої системи управління треком TRACKPILOT.
Platinum і MULTIPILOT є дійсно масштабованими рішеннями - в автономній конфігурації MULITPILOT може працювати як єдиний радарний дисплей або ECDIS. Повністю інтегровані навігаційні системи утворюються шляхом з'єднання декількох робочих станцій MULTIPILOT через надлишкову мережеву кільцеву архітектуру.
Коли система Platinum Navigation інтегрована з Platinum Automation або Platinum Dynamic Positioning, MULTIPILOT також може бути налаштований як станція оператора DP або робоче місце моніторингу та управління для автоматизації судна.
Нарешті, гнучка архітектура системи Platinum дозволяє інтегрувати різноманітні системи сторонніх виробників, такі як відеоспостереження, камери FLIR або гідролокатори, що робить MULITPILOT інструментом для роботи не тільки з основними навігаційними програмами.

Основні переваги:

● Найкращий у своєму класі користувальницький інтерфейс для оптимальної ситуаційної обізнаності● Невелика площа для встановлення● Масштабоване рішення, яке легко розширюється

Ключові особливості:

● Стандартні додатки RADARPILOT, ECDISPILOT та CONNINGPILOT● Робота з TRACKPILOT, вимагає наявності TRACKPILOT у складі системи● Сторінка підключення CONNINGPILOT, також доступна як розширення системи● Обмін даними, цілями, картами та маршрутами по мережі в масштабі всієї системи● Різноманітні варіанти моніторів - 24" з додатковим захистом IP та високою яскравістю для зовнішнього використання - 27" - 32" з роздільною здатністю UHD та опціональним мультисенсорним інтерфейсом - 55" з роздільною здатністю UHD та мультисенсорним інтерфейсом● Опція подвійного дисплея, налаштована або як основне дзеркало програми, або як розширення CONNINGPILOT● Пристрої керування - Трекбол - Додаткова панель RADARPILOT - Додаткова панель TRACKPILOT● 5 налаштувань яскравості для дня і ночі● Централізоване регулювання яскравості● Кнопка повернення до стандартних налаштувань та улюблених налаштувань користувача● Кнопка "Людина за бортом"● Вбудований посібник оператора та функція допомоги у вигляді підказок● Інтегрована робота MKD з SAAB R5 AIS● Інтегрована робота MKD з VDR4360 та VDR4370● Інтегрована робота з MKD NAVTEX● Можливість віддаленого обслуговування