+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Wärtsilä NACOS Platinum Radars

RADARPILOT Platinum надає судноводію потрібну інформацію в потрібний час для забезпечення безпечного моніторингу рейсу, уникнення зіткнень та управління інформацією.
Радари Platinum є частиною сімейства інтегрованих систем управління судном і побудовані на загальній апаратній і програмній архітектурі. Будучи першими в світі IP-радарами, морські радіолокаційні системи Platinum безпосередньо підключаються до резервної Ethernet-магістралі навігаційної системи Platinum. Ця економна, але надійна архітектура вимагає мінімальних зусиль при встановленні та прокладанні кабелів і забезпечує просте розширення існуючої системи за допомогою додаткових радарів.
Наші радіолокатори, сумісні з SOLAS, доступні для частот S- і X-діапазонів, з гнучкими розмірами антен і опцією твердотільного приймача для частоти S-діапазону.
NACOS Platinum Solid State S-Band Radar - це морська радіолокаційна система наступного покоління, що використовує стабілізований потужний твердотільний приймач. Вона використовує передові технології обробки сигналів і постачається з антеною 14 футів. Основними перевагами для клієнтів є додаткова безпека, що забезпечується завдяки оптимізованому виявленню цілей за будь-яких умов навколишнього середовища, підвищеній надійності і зниженню витрат на життєвий цикл завдяки значному скороченню обсягів технічного обслуговування.
Радар S-діапазону Platinum повністю сумісний з магнетронними радарами S-діапазону виробництва Wärtsilä.

Основні переваги:

● Перший у світі IP-радар з мінімальною площею встановлення● Розширення існуючих навігаційних систем за принципом Plug and Play● Повна власна науково-дослідна та виробнича база

Ключові особливості:

● Варіанти радарів S-діапазону - 14-футовий Магнетрон, трансивер на щоглі або на перегородці - 14-футовий твердотільний радар● Варіанти радіолокаторів X-діапазону - Розмір антени 5 футів або 8 футів - 12,5 кВт та 25 кВт трансиверів - Трансивер на щоглі або на перегородці● Гнучке перемикання, загальносистемний доступ до всіх встановлених радарів● Обмін цілями та даними по мережі в масштабі всієї системи