+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Wärtsilä NACOS TRACKPILOT Platinum

Прагнення до ефективності, збільшення вантажопотоку і розмірів суден призводять до того, що попит на високоточне автоматизоване управління, яке оптимізує роботу судна і зменшує навантаження на екіпаж, є більш високим, ніж будь-коли раніше.
Wärtsilä успішно поєднує десятиліття досвіду в управлінні курсом і траєкторією судна з перевагами сучасних платформних технологій та інноваційним дизайном, орієнтованим на користувача. Таким чином, ми можемо надати судноводіям надійного другого пілота для найскладніших навігаційних ситуацій.
TRACKPILOT складається з інтерфейсу до рульової та силової установки судна і комп'ютера, який запускає алгоритм управління. Обидва пристрої під'єднані до платинової магістралі Ethernet з резервуванням. Така архітектура дозволяє керувати TRACKPILOT з декількох операторських станцій, які завжди знаходяться в межах досяжності для штурмана.
Опціональний SPEEDPILOT дозволяє автоматично підтримувати оптимальний профіль швидкості, запланований на рейс. Завдяки цьому зменшується робоче навантаження і збільшується можливість вчасного прибуття, що сприяє безпечному та ефективному виконанню рейсу.

Ключові особливості:

● Повністю інтегроване рішення TRACK Control● Унікальний режим керування швидкістю● Управління з декількох робочих станцій і місць