+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Wärtsilä Navi-Radar

Navi-Radar повністю інтегрований з Navi-Sailor ECDIS та її навігаційними даними для найкращої обізнаності про ситуацію. Побудована на програмній платформі Fleet Operations Solutions (FOS), вона ідеально інтегрує підключені ECDIS і радар. Це дозволяє дистанційно усувати несправності з берега для забезпечення безперебійної роботи. Дані з радарів та інформація про цілі передаються через затверджений тип кіберзахищеного з'єднання до Центру управління флотом і доступні на березі для розслідування. Navi-Radar допомагає підвищити безпеку завдяки чіткій картині ситуації завдяки функції накладання радарів і легкій інтеграції з Navi-Sailor ECDIS з використанням того ж користувацького інтерфейсу.
Wärtsilä Navi-Radar 4000 MFD розроблений у повній відповідності з останніми стандартами та резолюціями IMO, IHO та IEC. NR 4000 - це радіолокаційна система на базі ПК з розширеними можливостями ARPA, AIS і Chart Radar.

Основні переваги:

● Зручний, зрозумілий і логічно структурований інтерфейс: Wärtsilä Navi-Radar 4000 сумісний з усіма іншими завданнями MFD.● Попередньо розраховані вектори руху: Ще до того, як оператор виявить ціль, радар вже вибирає потенційні цілі і надає вам миттєві дані про вектор і об'єкт.● Асоціювання цілей: Вбудовані фільтри можуть асоціювати будь-яку ціль AIS і ARPA, щоб забезпечити надійні дані в реальному часі, вибрані оператором.● Функція пробного маневрування: Розраховує безпечний маневр судна в реальному часі відносно ліній руху цілі та запланованої лінії руху судна з вибором різних параметрів запланованого маневру.● Фільтрація втрачених цілей: У районах з інтенсивним трафіком фокусування є ключовим для уникнення небезпечних ситуацій. Визначені оператором фільтри цілей попереджають вас тільки тоді, коли це необхідно.● Картографічний радар: Ефективне мультизавантаження та відображення електронних карт, де карти ENC/SENC або TX-97 можуть бути представлені в якості підкладки одночасно з індивідуально створеними картами.

Ключові особливості:

● Отримує та обробляє до 80 цілей ARPA, відображає до 256 цілей AIS та пов'язує цілі AIS з цілями ARPA.● Включає вдосконалене придушення завад з покращеним автоматичним режимом "море" і "офшор/гавань" та 3-рівневим накопиченням.● Забезпечує D3D прискорення відео для відображення трас, що дозволяє зберігати траси при перемиканні режимів.● Інтегрується з Navi-Sailor 4000 ECDIS для забезпечення:- повністю інтегровані навігаційні дані для кращої ситуаційної обізнаності- спільні цілі, маршрути, карти, налаштування між ECDIS та радаром- додає накладення радара на ECDIS для додаткової безпеки навігації● Відображає додаткові дані на лівій панелі Conning, такі як дані ехолота, датчика вітру, курс/дрейф, дані відстежуваного маршруту, курс і швидкість руху, а також швидкість.