+38 (0512) 50-71-16

+38 (0512) 50-71-16

au.moc.sasnart%40ofni

Wärtsilä Navi-Sailor ECDIS

ECDIS Wärtsilä Navi-Sailor - перший вибір більшості палубних офіцерів і моряків - використовує цілісний підхід, перетворюючи дані на засоби підтримки прийняття рішень, починаючи від розширеної ситуаційної обізнаності і закінчуючи повністю автоматизованим плануванням рейсу.
Wärtsilä Navi-Sailor 4000 ECDIS поставляється з програмним забезпеченням Navi-Planner і включає новітнє, перспективне рішення зі спеціалізованим і сертифікованим обладнанням. Як програмне, так і апаратне забезпечення були розроблені для легкого оновлення до підключеної ECDIS і перетворення її в повністю обладнану систему управління флотом.
Конфігурація також включає Wärtsilä Navi-Sailor 4000 ECS, навігаційне програмне забезпечення, яке відображає повну інформацію про місцезнаходження з навігаційних датчиків на електронних навігаційних картах, щоб допомогти у плануванні та моніторингу маршрутів. Воно базується на офіційному програмному забезпеченні ECDIS, що відповідає останнім правилам IMO для ECDIS, забезпечуючи стандартизований підхід до навігації. Navi-Sailor 4000 ECS поставляється з комп'ютером, схваленим для використання в морських умовах, який витримує рух і вібрації на борту суден, що забезпечує надійність і працездатність системи.

Основні переваги:

● Інтуїтивно зрозуміле та вдосконалене планування маршруту забезпечує безпечну та ефективну навігацію.● Моніторинг в режимі реального часу дозволяє відстежувати глобальні моделі плавання, враховувати погоду, течії, специфічні для судна потреби в енергії та будувати профіль швидкості судна в залежності від витрати палива, оптимізувати маршрут та зменшити витрати.● Wärtsilä TADS надає офіційні дані карт у вашу ECDIS.● Легке оновлення до навігаційного радара та навігаційної навігації● Готовність до майбутнього з можливістю повної інтеграції з Wärtsilä Fleet Operations Solution.● Надійна кібербезпека, віддалене оновлення та обслуговування.

Ключові особливості:

● Включає в себе інструмент планування рейсів Navi-Planner.● Готовий до оновлення до підключеної ECDIS, інтеграції з NAVTEX.● Готовий до роботи з пакетами карт і даних.● Всі аксесуари для установки включені.● Щорічна угода про підтримку (ASA - Annual Support Agreement) для поліпшення часу безвідмовної роботи завдяки віддаленому доступу, знижує витрати на обслуговування, одночасно підтримуючи екіпаж на борту судна за допомогою віртуального сервісного інженера.● Відповідає останнім нормам IMO для ECDIS.● Глобальна мережа для обслуговування та постачання запасних частин.● Онлайн та офлайн навчання по всьому світу.